Apie mus

Ginmika yra Lietuviško kapitalo įmonė įkurta 2005 m. Mūsų pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba ketaus / plastiko dangčių bei grotelių gaminiais tinkančiais plastiko ir betono šulinių sistemoms.

Ilgametė patirtis

Ilgalaikis darbas šioje srityje leido įmonei sukaupti daug patirties ir išleisti į rinką daugelio modifikacijų gaminius. Šiai dienai Ginmika produktų gama yra viena iš didžiausių Europos – Baltijos šalių rinkoje.

Nuolatinė plėtra

Nuo 2014 metų įmonė plečiant savo veiklą pradėjo gaminti plastiko gaminius – šulinius ir sistemas (Vandentiekio, Kanalizacijos, Laistymo, Nuotekų) tinklams, naudojant tik aukštos kokybės PE plastiko medžiagas.

Kokybė ir aplinkosauga

Ginmika sėkmingai įdiegusi ir naudoja integruotas kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemas – atitinkančias ISO9001:2015/LST EN ISO9001:2015 ir ISO14001:2015/LST EN ISO14001:2015.

Misija

Rūpintis žmonėmis ir švaria aplinka, vykdyti vartotojų poreikių analizę ir tenkinimą. Pastoviai kelti darbuotojų kvalifikaciją gerinant gamybos ir prekybos procesų tinkamą veikimą.

Vizija

Tapti efektyviausia ir patikimiausia gamybos bendrove Europos rinkoje – kokybiškų produktų gamybos srityje (nuotekų, vandentiekio ir lietaus tinklams). Išlaikyti palankias kainas ir aukščiausią gaminių kokybę.

Vertybės

Užtikrinti įmonės darbuotojams palankiausias darbo bei socialines sąlygas. Išlaikyti ilgalaikius partnerystės santykius su klientais ir partneriais. Komandinis darbas, pasitikėjimas, atsakingumas.